Empatia

Jestem osobą, która potrafi utożsamiać się z emocjami innych, być przyjacielem, który wysłucha, ale również racjonalnie spojrzy na nurtujące Was rozterki i wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Komunikatywność

Z przyjemnością poznaję nowych ludzi, od których często można nauczyć się innego postrzegania świata.

Moim celem jest stworzenie między nami relacji zaufania i komfortu.

Wykształcenie techniczne

Dzięki zdobytemu wykształceniu technicznemu jestem osobą bardzo skrupulatną, konkretną, która dba o najmniejsze szczegóły. Potrafię racjonalnie ocenić każdą sytuację.

Zdolności analityczne

Jako inżynier praca z arkuszem kalkulacyjnym nie ma przede mną tajemnic, pozwala to na stworzenie szczegółowych, czytelnych i przejrzystych wyliczeń dotyczących budżetu weselnego.

Zaangażowanie

Potrafię oddać się swojej pracy w całości. Każde najmniejsze zadanie traktuję bardzo poważnie, ponieważ wiem, że jest ono częścią czegoś większego i tylko pełne zaangażowanie może stworzyć perfekcyjny efekt końcowy.

Zdolności organizacyjne

W kilkuletniej pracy zawodowej jako inżynier wykorzystywałam i doskonaliłam swoje zdolności organizacyjne oraz zarządzanie zespołem pracowników, które były podstawą do osiągania celów.

Znajomość branży

Współpracuję z najlepszymi podwykonawcami, aby zapewnić odpowiedni wybór oferty pod wymagania klienta. Pokażę Wam optymalną drogę przez ślubne przygotowania.

Kreatywność

Do każdej zakochanej pary podchodzę indywidualnie, aby Ślub był Waszym spełnieniem, wyrażał to jacy jesteście. Razem wybierzemy odpowiedni motyw przewodni i styl Waszego Ślubu.

Solidność

Nie rzucam słów na wiatr. W całości przygotowań jestem dla Was, zajmę się nawet najmniejszymi szczegółami, o których być może nie macie pojęcia, że wymagają przygotowania.

K O N T A K T

Marzena Klepacka

Biały Inżynier - Wedding Planner

Organizacja Ślubów i Wesel

Szczecin i Zachodniopomorskie

Kompleksowa organizacja Ślubu i Wesela. Wyjątkowa współpraca z konsultantem ślubnym / wedding planner. Koordynacja przygotowań Ślubu i Wesela. Koordynacja dnia Ślubu i Wesela. Organizacja Ślubów i Wesel.